HİZMET KALİTEMİZLE ÇOK FARKLIYIZ

HAKKIMIZDA

Terra Konferans Sistemleri Organizasyon Destek Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., ulusal ve uluslararası ölçekte gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizde mesajınızı kusursuz şekilde iletebilmeniz için en gelişmiş teknolojiyi, yüksek hizmet kalitesiyle sunmayı hedefleyen genç, dinamik ve profesyonel bir organizasyon destek şirketidir.

Etkinliklerin vazgeçilmez öğeleri olan profesyonel ses & ışık sistemleri, görüntü sistemleri, simultane tercüme sistemleri kiralama ve kurulumları yanında etkileyici sunum ve basın toplantıları için sahne ve dekor tasarımı hizmeti de veren Terra Konferans, anahtar teslim çözümleriyle organizasyonlardaki doğru iş ortağınızdır.

Terra Konferans, konferans, basın toplantıları vb. etkinliklerinize destek vermek yanında sabit simultane sistemlerin projelendirilmesi ve kurulumu, akıllı e-ofisler için ofis ekipmanları temini ve kiralaması ile açık ya da kapalı alanlarda gerçekleştireceğiniz turlar için Infoport çözümleri de sunmaktadır.

Şirketimiz kendisi ile sürekli yarışmaya devam ederek koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile, sektöründeki en yeni teknolojileri organizasyon alanındaki tecrübesiyle bütünleştirerek alanında lider bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

İçinde yer aldığımız tüm projelerde, daima kaliteli hizmet sunarak, sürekli gelişen teknolojinin daimi takipçisi olup, en iyi ve en doğru çözümlerle, çalışan ve müşteri memnuniyeti ışığında yer almaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirliyoruz

Gerçekleştireceğiniz organizasyon öncesinde, uzun yıllara dayanan deneyimimizle, tüm ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve en doğru çözümleri öneriyoruz.

Terra Konferans İhtiyaç

Profesyonel ekipmanlarla en üst düzeyde hizmet veriyoruz

Dünyanın önde gelen markalarının ekipmanlarını kullanıyor; hizmette kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Terra Konferans Profesyonel Ekipman

Her zaman yanınızdayız

Etkinliklerinizin planlama aşamasından sonuna kadar yanınızdayız. Tüm sorularınızı cevaplayarak sizi en doğru çözümlere yönlendiriyoruz.

Terra Konferans Yanınızdayız