Işık Sistemleri

ORTAMA UYGUN DOĞRU IŞIKLANDIRMA ÇÖZÜMLERİYLE ETKİNLİĞİNİZ GÖLGEDE KALMASIN

Doğru planlanmış ve iyi uygulanmış ışık sistemleri, istenen atmosferin yaratılmasında ve katılımcıların odağının doğru yere yönlendirilmesinde büyük önem taşımaktadır.

İyi bir ışık sistemi sadece izleyiciler için değil aynı zamanda organizasyonla ilgili resim ve video çekimlerinin yüksek kalitede yapılabilmesi için de gereklidir.

Mekandan canlı yapılacak yayınlarda veya geniş katılımlı tele konferanslarda da yine ışık sistemleri ve doğru aydınlatma hayati öneme sahiptir.

İyi bir aydınlatma kaliteli teknik ekipman yanında aynı zamanda deneyimli bir ekip tarafından doğru planlama da gerektirmektedir.

Terra Konferans, her mekana uygun statik boyama ışıkları, programlanabilir robot ışıklar, takip spotları, lazer ışıkları, vb. ekipmanlarıyla istediğiniz atmosferi yaratır.

Terra Konferans, dünyadaki en yüksek kalite standartlarındaki donanımları kullanarak seminer, toplantı, konferans vb. etkinliklerinizde küçük gruplardan büyük gruplara ölçeklenebilen bir skalada simultane tercüme sistemi projelendirme, kiralama ve teknik destek hizmeti vermektedir.